Deweloper jest nastawiony na zadowolenie klientów

Jeżeli chcemy kupić jakąś nieruchomość, to chcemy mieć pewność, że będziemy zadowoleni ze swojej decyzji, a co się z tym wiąże, że miejsce, które będzie nam proponowane, będzie spełniało nasze oczekiwania. To właśnie sprawia, że deweloperzy, którzy są nastawieni na zaspokojenie potrzeb klienta prześcigają się w wymyślaniu ciekawych rozwiązań i proponowaniu tego, co naprawdę może ich zadowolić. Dodatkowo warto powiedzieć, że tego typu oferty są bardzo zróżnicowane, ale do podstawowej usługi sprzedaży nieruchomości, dochodzą jeszcze inne, którymi deweloperzy chcą przyciągnąć do siebie klientów.

Mamy możliwość przyjścia z własnym ekspertem

Kupując mieszkanie od dewelopera, może się okazać tak, że będziemy je kupować w oparciu o plany, bo samego mieszkania jeszcze nie będzie, bo będzie dopiero budowane. Ale może się też okazać, że interesuje nas mieszkanie, które już jest wybudowane i tylko czeka na to, aby ktoś zechciał je kupić.

Wówczas są deweloperzy, którzy proponują nam tutaj ciekawą ofertę. Możemy dane mieszkanie zarezerwować, a następnie przyjść je obejrzeć ze swoim ekspertem. Jeśli on po obejrzeniu takiego mieszkania, stwierdzi, że wszystko jest w porządku, to dopiero wówczas podpisujemy odpowiednią umowę i wpłacamy niezbędne pieniądze. Co ważne, za wynajęcie takiego eksperta otrzymujemy zwrot pieniędzy od dewelopera, a więc mamy tutaj niezależną ekspertyzę, która z pewnością nas uspokoi co do słuszności podejmowanej decyzji, a jednocześnie nie jesteśmy na tym w żaden sposób stratni. Warto więc z takiej możliwości skorzystać, bo będziemy pewniejsi co do tego, że dobrze inwestujemy nasze pieniądze.

Zniżka za namówienie sąsiadów do kupna

Jeśli mieszkamy w zabudowie wielorodzinnej, to bardzo ważne jest to, jakich sąsiadów mamy obok siebie. Warto więc proponować zamieszkanie na danym osiedlu ludziom, których znamy, których lubimy i o których wiemy, że także szukają czegoś dla siebie. Wówczas będziemy mieli obok siebie fajnych ludzi, z którymi dobrze będzie nam się mieszkało, a przy okazji może wyjść tak, że deweloper w swojej ofercie ma zniżki dla tych, którzy takich sąsiadów sprowadzą. W takich sytuacjach każdy coś zyskuje, bo deweloper sprzedaje mieszkanie, kupujący może liczyć na zniżkę przy kupnie, a my dostajemy pieniądze, albo bon o sporej wartości do wykorzystania podczas aranżacji wnętrz, no i zyskujemy pewność, że będziemy mieli naprawdę fajnych sąsiadów. Warto zobaczyć, jakie usługi oferuje nam deweloper, bo zazwyczaj nie ograniczają się one tylko do proponowania nieruchomości.

Możemy mieć jeszcze dodatkowe korzyści jeśli skorzystamy z oferty konkretnego dewelopera, więc warto się dowiedzieć już zawczasu jakie one będą, tak abyśmy mogli ocenić, które z nich najbardziej nam odpowiadają i z których chcemy skorzystać. Skoro na takiej współpracy możemy zyskać coś więcej niż samo mieszkanie, to z pewnością warto z tego skorzystać, a naprawdę jest w czym wybierać.

www.stefanhula.com