Elegancki strój latem

Ubiór może poprawiać kontakt z ludźmi, ale przede wszystkim określa naszą wiarygodność i ma wielki wpływ na ocenę pracownika przez szefów. Badania psychologiczne dowodzą, że na innych patrzymy przez pryzmat urody, elegancji, stylu bycia, tonu głosu i sposobu wypowiedzi. Pierwsze wrażenie to ponad połowa sukcesu. Kandydaci do etatów często nie zdają sobie sprawy, jak wiele informacji można przekazać wyglądem.

https://www.e-bielizna.pl/ Plewiska mieszkania na sprzedaż Poznań Plewiska Domy i mieszkania z ogródkiem Poznań Plewiska, na sprzedaż od dewelo

Ogólne wrażenie jakie odnosi się patrząc na kadry polskich urzędów jest takie, że w większych miastach widać pozytywne zmiany w tym zakresie. Pracownicy coraz częściej zdają sobie sprawę z rangi ubioru. W średnich i małych miastach zmiany te następują wolniej, wiedza o dress code nie jest rozpowszechniona. Najgorsze uchybienia przeciwko zasadom ubioru w urzędach widać podczas upałów.

Panie chodzą w bluzkach jak od komunii, często z gołymi pachami, pokazują za dużo ciała, widać głębokie dekolty, kuse spódnice i prześwitujące materiały. Często można spotkać się też z nadmiarem biżuterii i dodatków. U panów sytuacja też nie napawa optymizmem. Sprane i kolorowe podkoszulki, sandały, rozpięte kołnierzyki lub poluzowane krawaty – to widok kojarzący się z niedbalstwem i budzący brak zaufania.

www.bassetlandia.pl