Jak wygląda spódnica-bombka?

Chyba każda z nas przynajmniej raz w życiu słyszała o słynnym, męskim dylemacie: jak odróżnić spódnicę od sukienki? Biedni przedstawiciele płci męskiej nie potrafią przyswoić podstawowej wiedzy z zakresu mody. Trudno wyobrazić sobie, że mogliby bez problemu rozróżniać poszczególne rodzaje spódnic. Tymczasem w przypadku tych najbardziej charakterystycznych, jak na przykład spódnic-bombek, poznawanie ich wcale nie jest trudne.

Bombki to jeden z najbardziej popularnych rodzajów spódnic mini. Oznacza to, że swoją długością zwykle nie sięgają dalej niż za kolano. Oczywiście, w szczególnych przypadkach ich długość może być nieco większa.

Spódnica-bombka jest dość mocno rozkloszowana, a u dołu ponownie się zwęża. Dzięki temu krój tego typu spódniczki jest uroczy i bardzo dziewczęcy. Mimo tego, że bombki ze względu na swój charakterystyczny wygląd cieszą się powszechną sławą, nie są to spódnice przeznaczone dla każdego.

Ba, można nawet powiedzieć, że osoby, które decydują się je założyć, powinny mieć bardzo krytyczne spojrzenie na swoją figurę. Bombki przeznaczone są raczej dla szczupłych osób, o niezbyt szerokich biodrach. Spódnica tego rodzaju będzie dodatkowo przydawać kilogramów kobietom, które z natury nie są zbyt szczupłe.