Ubrania unisex są niestylowe?

Często słyszy się o tym, że ubrania unisex muszą mieć prosty fason i neutralne kolory. Dlaczego? Należy bowiem pamiętać o tym, że ubrania te muszą odpowiadać gustom zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Tu nie ma miejsca na ekstrawagancje. Ubrania mają być funkcjonalne.

www.ptasiaostoja.pl Zakład Usługowo-Handlowy DEKARBUD oferuje wynajem dźwigów, podnośników koszowych oraz usługi remontowe i dekarskie

Wpływa na to również fakt, że zazwyczaj ubrania unisex są dostępne w popularnych sieciówkach. To właśnie w sklepach sieciowych szukamy ciuchów, które będą odpowiadały naszym wymaganiom i spełniały nasze oczekiwania. Prosty fason wpływa na to, że ubrania unisex będą odpowiednie dla kobiet i mężczyzn. Wiadomym jest fakt, że sylwetki obu płci różnią się znacznie, dlatego trudno o to, by ubrania unisex były dopasowane do naszego wyglądu.

Kolory też zazwyczaj nie są odważne. W przypadku ubrań unisex mówi się o kolorach takich jak biały, czarny, szary czy o różnych odcieniach beżu. Co do rozmiarów, to zdarza się, że ubrania unisex to ubrania „one size”.Jednak częściej możemy też kupić ciuchy wedle standardowej żeńskiej i męskiej rozmiarówki.

bluzki damskie