W trosce o białe zęby

Chcesz mieć piękny, biały uśmiech? Okazuje się, że do stworzenia prawdziwie hollywoodzkiego uśmiechu wcale nie trzeba skomplikowanych i drogich zabiegów stomatologicznych. Istnieje wiele domowych receptur na zapewnienie nam perłowego uśmiechu. Są niedrogie i powszechnie dostępne, zatem warto z nich skorzystać. Oczywiście, przede wszystkim, pamiętać należy o szczotkowaniu zębów po każdym posiłku.

Początkowo może nam się to wydać niemożliwe, ale szybko przekonamy się, że to nic trudnego, wystarczy nosić z sobą w torebce szczoteczkę do zębów i mieć po prostu dobre chęci. Warto również regularnie sięgać po nici dentystyczne. Jednym z najlepszych domowych sposobów na wybielanie zębów jest soda oczyszczona. Wystarczy wymieszać odrobinę sody z pastą do zębów i raz dziennie szczotkować taką miksturą nasze zęby.

Przy regularnym stosowaniu efekt będzie szybko widoczny. Warto również jeść truskawki. Udowodniono, że nasiona z truskawek działają na nasze uzębienie niczym peeling. Kolejnym krokiem niech będzie ograniczenie picia kawy i czarnej herbaty, które powodują przebarwienia.

Na ich miejsce śmiało wprowadźmy wodę z sokiem z cytryny, która nie tylko skutecznie nas orzeźwi, ugasi pragnienie, ale dodatkowo dokładnie oczyści jamę ustną i wybieli zęby.

t-shirty damskie