Wiosenne imprezy – moda na garden party!

Urządzasz przyjęcie wiosną? Urodziny, imieniny, spotkanie biznesowe, a może po prostu przyjacielski grill? Nie każ w tym czasie siedzieć bliskim w domu, kiedy za oknem pięknie świeci słońce i pachnie magnoliami. Bądź trendy – urządź wiosenne garden party! Jeśli masz przydomowy ogródek – masz idealne miejsce do przyjęcia gości. Zorganizuj duży stół i krzesełka lub ławki.

Zastawa powinna być taka jak wiosna – lekka, kolorowa. Barwne serwetki, świeczki, lampiony (będą ładnie prezentowały się wieczorem i dadzą dużo światła) oraz kwiaty. Zdecydowanie dużo kwiatów na stole.

Pomyśl o takim jedzeniu, które spokojnie może stać na dworze i się nie zepsuje. Oczywiście podstawa to świeże warzywa i owoce. Kolorowe sałatki, warzywa z dipami i fikuśne lizaki z arbuza lub kiwi.

Fajnym pomysłem jest zorganizowanie grilla lub ogniska, w którym goście mogą czynnie uczestniczyć. Do tego szwedzki stół z przekąskami i masz garden party jak z okładki. Nie zapomnij też o atrakcjach.

Muzyka, tańce ale i coś szalonego. Może twister na trawie? Wystarczy chwilę przed imprezą namalować na trawie kolorowe kółka. Zabawa pierwsza klasa!.