Wiosenny make-up

Pisząc o wiosennych trendach rodem ze światowych wybiegów nie wolno nie wspomnieć o fryzurach i makijażu – to w końcu nieodzowny element udanej stylizacji. Każdy sezon rządzi się swoimi prawami, nie inaczej jest teraz. Wiosna to piękna pora roku, cała natura budzi się do życia – i tak właśnie ma wyglądać codzienny makijaż. Ma być jednym słowem naturalny.

Nie oznacza to jednak, że mamy całkowicie zrezygnować z kosmetyków do makijażu. Nic podobnego. Naturalnie – w domu, pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi. Baza pod podkład, naturalny fluid, ewentualnie delikatny sypki puder.

Rozświetlona twarz staje się gładka, ale wciąż nie traci na naturalnym wyglądzie. Całość dopełni dosłowne muśnięcie policzków różem. Taki trend dla jednych jest wybawieniem – nie muszą rano zrywać się z łóżka i starannie tuszować rzęs. Gdziekolwiek pójdziesz, nawet bez pudru – będziesz wyglądała trendy.

Choć atrakcyjna ta propozycja – spotyka się z małą aprobatą. Moda modą, ale… dziewczyny dorzucają tu choć minimalną ilość tuszu do rzęs.